Ruthless

Opis forum

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#1 2011-09-17 13:23:52

Rogue

Gość

Podanie - Rogue

1. Nick postaci - Rogue

2. Poziom oraz profesja - poziom 11, profesja tai/nin

3. Twój wiek oraz płeć - wiek: 17, płeć: kobieta

4. Czym się zajmujesz na co dzień? - uczę się w Liceum ogólnokształcącym xD

5. Czy to Twoja pierwsza postać? - nie

6. Czy masz inne postacie? Jak tak to podaj informacje o nich? - karoriina(tai/nin, klan sagemodeteam, lvl 50); UchihaHakurii(gen/nin, klan PoS, lol 20)

7. Poprzednie klany - KiriForEver

8. Dlaczego odszedłeś/łaś z poprzedniego klanu, bądź za co zostałeś/łaś wyrzucony/a? - z powodu długiego braku KiG

9. Dlaczego chcesz do nas dołączyć i skąd o nas wiesz? - trudno o was nie wiedzieć ;>, zależy mi bardzo na kugutsu no i mam nadzieję na udaną współpracę z poważnymi graczami

10. Co możesz zaoferować naszemu klanowi? - gwarantuję udaną współpracę i chęć wygrywania dużej ilości pvp na wojnach ;>

11. Co sądzisz o naszym klanie? - sądzę, że jest silny i dobrze zorganizowany

12. Jak idą Ci walki w PvP? Często walczysz? Jesteś aktywny w wojnach? - jestem aktywna w wojnach, walczę bardzo często i najczęściej wygrywam (SB klanowe kiriforever xd)

13. Jak oceniasz swoje umiejętności gry, swoją wiedzę o grze oraz komunikację z innymi graczami? - myślę, że mogę ją ocenić conajmniej dobrze ^^

14. Czy posiadasz Konto Premium? - owszem

15. Ile czasu poświęcasz na grę? Co planujesz robić w najbliższym czasie (exp czy trening)? - poświęcam na grę dość dużo czasu, przynajmniej 1-2h dziennie (pn-pt.) w weekendy trochę więcej, w najbliższym czasie stawiam na misję pracy, następnie trening.

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.gra-metin.pun.pl www.narutograforum.pun.pl www.warzywko.pun.pl www.vsmetrans.pun.pl www.ekstraklasamax.pun.pl