Ruthless

Opis forum

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#1 2011-11-07 23:45:20

Canaan

Zbanowany

Podanie Canaan

1. Canaan
2. Ninjutsu / Taijutsu
3. Mezczyzna lat 27
4. hmm pracuje?:p a po gram badz ogladam anime
5. Tak
6. nie
7. Byl jeden, nie pamietam juz nazwy, sam odszedlem
8. Po prostu nic sie nie dzialo, nuda, udzial w wojnach poprzedniego klanu mialem wrazenie ze ograniczal sie do mnie i jednej jeszcze osoby
9. Po prostu odpowiada mi wasze Kekkei Genkai, skad? w najprostszy mozliwy sposob, z rankingu:P
10. Umiejtenosci? hmm na to chyba za wczesnie, ale mysle ze przy was poczynie duze kroki aby ich nabyc cos wiecej dowiedziec sie na temat tej gry i ewoulowac :P, moje towarzystwo? chyba nie bede przynudzal i jakos ze mna wytrzymacie:P
11. Szczerze nic, jestem nowym graczem dopiero poznaje gre i ludzi wiec ciezko mi powiedziec cokolwiek nie znajac was, mam nadzieje wlasnie sie tego dowiedziec jakim klanem jestescie
12.W poprzednim klanie bylem aktywny niestety moja wiedza wtedy do tej ktora tez jest mala byla tragikomiczna:P, no ale z biegiem czasu udalo mi sie zredukowas ponad -20 do plusa, a wojny fajna sprawa:)
13. Komunikacje mysle ze bardzo dobrze, troszke za soba latek mam wiec z tym nie powinno byc zle, jesli chodzi o wiedze to tutaj pozwole sobie nie oceniac,zwlaszca jak juz pisalem wczesniej jestem poczatkowym graczem i moglbym wysunac za daleko idace wnioski
14.tak
15.Wieczorami roznie, czesto z przerwami:)

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.vsmetrans.pun.pl www.narutograforum.pun.pl www.warzywko.pun.pl www.gra-metin.pun.pl www.muhck.pun.pl